2017 dövme modelleri en trend kalıcı dövme modelleri ve 2017’te yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz tattoo hakkında bu yazıda bilgi sahibi olabilir. 2017 dövme fiyatları hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Dövmede bazı modeller hiç eskimez ve modası geçmez, onlara herzaman talep olur. Bunların başında  tribal dövme modelleri gelir. Tribal dövme özgün geometrik hatlardan oluşur ve bu zamana kadar ağırlıklı siyah olarak uygulandı. Fakat artık gölgeli triballer boyutlu şekiller hatta renkli triballer çok  rağbet görüyor.

yazi-dovme1yazi-dovme2

Ekipmanlar gelişip çeşitlendikçe, dövmede birçok değişik tarlar oluşmakta yada varolan tarzlar  daha iyi yönde gelişmekte. 2017 senesine en hızlı giren dövme modelleri büyük ve renkli çalışmalar. Renkli boyalardaki artan kalite ve çeşitlilik 2017 dövme modellerinde renkli modelleri ön plana çıkarıyor.

Tattoohera olarak bizimde çok sık çalıştığımız, dövmede en çok talebi olan ve asla vazgeçilemeyecek olan isim dövmeleridir.

İsim dövmesi ve yazı dövmesi ne değişirse değişsin asla modası geçmeyecek tek dövme şeklidir. Fakat yazı fontları ve şekilleri çok değişebilir. 2017 dövme modellerinde yazı dövmeleri ve isim dövmeleri ambigram tarzıyla talep görüyor. Ambigram yazı hem tersten hem düzden okunabilen yazı şeklidir. Yazı dövmeleri eskiden gothic yada elyazısı ile düz siyah yapılırken artık gölgeli, beyazlı ve boyutlu tercih ediliyor.

2017 dövme fiyatları herhangi bir artış yok fakat büyük dövmeler, kol kaplamalar ve renkli çalışmalar çok tuttuğu için fiyatlara ucuz denemez.